جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

لغو ۱۶۰۰ عنوان قانون منسوخ در کمیسیون قضایی مجلس

  سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی از موافقت این کمیسیون با لغو ۱۶۰۰ عنوان قانونی منسوخ در حوزه قضایی خبر داد.

  حسن نوروزی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: در جلسه عصر روز سه‌شنبه کمیسیون قضایی و حقوقی القای قوانین منسوخ و قدیمی در حوزه مسائل قضایی در کمیسیون مطرح شد که به طور کلی با آن موافقت شد و بر این اساس ۱۶۰۰ عنوان قانون منسوخ در حوزه مسائل قضایی از متن قوانین کشور حذف می‌شود.

  نوروزی هم‌چنین از حضور فتاح رئیس کمیته امداد و معاونین وی در جلسه روز سه‌شنبه کمیسیون قضایی خبر داد و گفت: آقای فتاح گزارشی از وضعیت کمیته امداد بودجه های محلی و مردمی آن و افراد تحت پوشش ارائه کرد و گفت که در سال گذشته ۱۵۰ هزار نفر از پوشش کمیته امداد خارج شده و ۱۳۰ هزار نفر نیز وارد واحد کسب و کار و تولید شدند.

  وی افزود:‌ در خواست رئیس و معاونین کمیته امداد این بود که مجلس در برنامه ششم توسعه و بررسی تصویب طرح ها و لوایح به کمیته کمک کند از جمله افراد تحت پوشش کمیته امداد در برخی موارد مثل پرداخت هزینه دادرسی مستثنی و معاف شوند.


  این مطلب تا کنون 31 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ شنبه 13 شهريور 1395
  منبع
  برچسب ها : قضایی ,کمیسیون ,کمیته ,امداد ,منسوخ ,پوشش ,کمیته امداد ,کمیسیون قضایی ,۱۶۰۰ عنوان ,پوشش کمیته ,قانون منسوخ ,پوشش کمیته امداد ,عنوان قانون منسوخ , ,
  لغو ۱۶۰۰ عنوان قانون منسوخ در کمیسیون قضایی مجلس

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز چهار شنبه 6 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر